Atvykimas į namus

Kad ir kaip galia būtų, mūsu kelių būklę negalima pavadinti idealia dėl to kai kurie automobilių sąvininkams reikalingos tokios paslaugos kaip diskų taisymas. Vilniaus keliuose tokį remontą atliks techninės priežiūros specialistai iš "Vi-Tech-Vi"

Blogas kelio paviršius mūsų keliuose kartais daro įtaką automobilio diskams, atsiranda įbrėžimai, įtrūkimai ir kitokie paviršiaus pažeidimai kuriuos būtina pašalinti. Kiekvienas vairuotojas turi atminti apie tai, kad net pažeidimas kuris atrodo nesvarbus gali privesti prie blogų pasekmių. Dėl netinkamos lieto ar plieninio disko stovio sutrinka rato geometrija ko pasekoje greičiau dėvisi padangos, išsibalansuoja automobilis ir tai turi įtakos kelių eismo saugumui. Kaip jau supratote, diskų remontu reikia užsiimti šiuolaikiškai, ne tik tam, kad jausti komfortą kelyje, tačiau ir apsaugoti save, keleivius ir kitus eismo dalyvius.

Atvykimo paslauga

Jei norite patikėti remontą savo srities specialistam, būtinai kreipkitės į mūsų servisą. Pas mus dirba aukščiausios klasės savo darbo žinovai kurie turi didelę patirtį. Jie susitvarko su iškeltomis problemomis kokybiškai, profesionaliai ir operatyviai. Pas mus visada prieinamos kainos už paslaugas. Tik pas mus galite atlikti savo automobilio remonta labai patrauklia kaina, kuri nepadarys "skylės" jūsų biudžete.