Paslauga1

Automobilio pakabos darbas, jo ilgaamžiškumas, taip pat saugumas ir komforto lygis vairuojant priklauso nuo balansavimo diskų ir padangų. Ši procedūra atliekama pereinant prie rudens-žiemos ar pavasario-vasaros, taip pat padangų montavimo ir bet kokio darbo su rezina metu metu.

Sunku rasti vairuotoją, kuris turi paaiškinti, kodėl ratų balansavimas yra toks svarbus. Tačiau kai kurie vairuotojai ne visiškai žino, kodėl reikalingas balansavimas, ir todėl nepakankamai atkreipkite dėmesį į jo kokybę ir padangų dirbtuvių pasirinkimą.

Kodėl reikia disko balansavimo?

Siekiant sumažinti ratų vibraciją, kiekvieno rato masė turi būti tolygiai paskirstyta nuo centro. Jei ratas nėra subalansuotas, jis greitai nešioja visus pakabos komponentus:

  • Kai ratą paveikia nenumatytos apkrovos gamintojas, stebulės guoliai greitai pablogėja, pakabos agregatų patvarumas žymiai sumažėja. Kuo didesnė apkrova, tuo didesnė tikimybė, kad staiga sunaikins mazgus.
  • Jei ratas vibruoja, rankena pablogėja. Dėl to sutrikdomas vairavimo valdymas ir padidėja stabdymo kelias. Toks vairavimas vargu ar gali būti vadinamas saugiu ir patogiu.
  • Dėl netolygios protektoriaus apkrovos, atsirandančios dėl vibracijos, padangų atsparumas dilimui yra žymiai sumažėjęs. Ji dėvės daug greičiau.
  • Be to, tvirtas priekinių ratų priekinis ratas suteikia ratui. Tai sukels vairuotojui nepatogumų.

Kadangi ratų balansavimo kainos yra gana pagrįstos, jos gali būti atliekamos prevenciniais tikslais mažiausiai du kartus per metus. Tai leis jums pratęsti padangų ir pakabos laikymo trukmę, taip pat pastebėsite problemas laiku.

Kaip atliekamas aukštos kokybės balansavimas

Balansavimas turi būti atliekamas ant švarių ratų, nes tikslumas negali būti pasiektas, jei ant disko vidinio paviršiaus yra užsikimšęs purvas, o į protektorių įstrigo akmenys. Profesionaliose automobilių paslaugose ratai iš anksto išvalomi iš akmenų, nešvarumai ir pašalinami anksčiau sumontuoti kompensaciniai svoriai, jei jie yra neteisingame taške.

Prieš pradedant balansavimą reikia išvalyti ir paruošti centrą, taip pat centrinę angą. Tiksliai išmatuokite padangos ir disko užsidegimo vertę (radialinį ir šoninį). Jei ritmas atnaujinamas, ratas turi būti išlygintas.

Mašina, kurioje atliekamas ratų balansavimas, turi būti švarus, nes purvo sluoksnis neleis tiksliai matuoti.

ratų balansavimas už gerą kainą Vilniuje

Mūsų padangų servisas siūlo profesionalias ratų balansavimo paslaugas. Mes turime visą reikalingą įrangą darbui su automobiliais. Mes subalansuosime greitai ir efektyviai.